درباره ما

به فروشگاه آنلاین، کتابفروشی مرکز پارسیان نیویورک خوش آمدید. این فروشگاه بخشی از این مرکز فرهنگی است که به منظور مهیا کردن امکان دسترسی علاقمندان کتاب به کتاب‌های فارسی در نیویورک و شهرهای اطراف ایجاد شده است.

ما در این فروشگاه آخرین کتاب‌های منتشر شده در ایران و خارج از ایران را ارائه می‌دهیم. در ضمن اگر علاقمند به تهیه کتاب خاصی هم هستید، می‌توانید با تکمیل کردن فرم مربوط به این موضوع – که در صفحه اول سایت در دسترس است – سفارش کتاب مورد نظر را ثبت کنید تا ما در نوبت‌های بعدی سفارش کتاب، اقدام به تهیه و ارائه آن به شما و دیگر علاقمندان کنیم.

در ضمن اگر شما ناشر کتاب فارسی هستید و علاقمندید تا آثار منتشر شده‌تان را از طریق فروشگاه ما هم ارائه کنید، می‌توانید فرم مخصوص ناشران – که در صفحه اول سایت در دسترس است – را تکمیل و ارسال کنید تا با شما در تماس باشیم.

مرکز فرهنگی ما همچنین مکان و فضایی است برای گردهمایی‌ گروه‌های کوچک و بزرگ علاقمند به کتاب و کتابخوانی. اگر علاقمند به عضویت در کلوب کتاب ما هم هستید، می‌توانید با تکمیل فرم مخصوص در صفحه اول سایت، به این کلوب بپیوندید.

کتابفروشی مرکز پارسیان نیویورک، مکانی است برای ترویج و گسترش کتاب و کتابخوانی برای علاقمندان. با ما همراه شوید و ما را به دوستان خود هم معرفی کنید.